سیمای حوزه
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری
 
  خانه آخرین مطالب لینک دوستان تماس با ما  

   
آقاي مـــــــن....الامام مهدى عليه السلام : لِيَعمَل كُلُّ امْرِءٍ علَى ما يُقَرَّبُ مِن مَحَبَّتِنا ؛ امام مهدى عليه السلام : هر يك از شما بايد كارى كند كه با آن به محبّت ما نزديك شود .بحار الأنوار ، ج ۵۳ ، ص ۱۷۶ .

اسفند 1396
شن یک دو سه چهار پنج جم
 << < جاری> >>
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

بدون شرح

یک کربلا ببر که حسرت به دل شدم.......... دارد گدای مادرتان پــــــــــیر می شودجستجو

وصیت نامه شهداء

پخش زنده حرم

دانشنامه مهدویت

دانشنامه عاشورا  گردهمايي استاني مديران و معاونين مدارس علميه خواهران استان چ و ب   ...

 

موضوعات: اخبار مدارس  لینک ثابت[چهارشنبه 1396-12-02] [ 02:02:00 ب.ظ ]

  درك درست از شرايط باعث پيشرفت خواهد شد.   ...

نماينده محترم ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري، حجت الاسلام و المسلمين نكونام در گردهمايي استاني مديران و معاونين مدارس علميه خواهران استان چهارمحال و بختياري در مورد وضع فعلي جامعه فرمودند: درك درست از شريط باعث پيشرفت خواهد شد. شرايط را خوب درك كنيد تا از فتنه ها و آسيب ها در امان باشيد. زمان انقلاب و اكنون تفاوتي نكرده است از لحاظ دشمني ها و فتنه ها و شبهات و …؛ علت آن هم روشن است، دشمن به اين جايگاه رسيده كه اگر بخواهد با انقلاب اسلامي مبارزه كند بايد از جهت فرهنگي وارد شو و ديگر هيچ راهي ندارد.

ايشان بيان كردند: وظايف ما، وظايف حوزه هاي علميه در اين رابطه سنگين است چون انقلاب از حوزه هاي علميه است، صاحبان اصلي انقلاب مردم هستند ولي اين انقلاب را از حوزه گرفتند؛ پس حوزه ها در پاسداري و صيانت از انقلاب بايد نقش اول را ايفا كنند؛ البته حوزه خواهذان از حوزه برادران رسالتش سنگين تر است چون نسبت به زن در اين زمان خيلي ظلم شده است، به زن به عنوان يك وسيله نگاه مي شود،  اين فكر را بايد حوزه خواهران اصلاح كند. بايد جايگاه قرآني را به زنان اين جامعه القا كند. اين منزلت براي زن ترسيم نشده است؛ الان زن در حضيض ذلت قرار دارد.

حجت الاسلام و المسلمين نكونام در اين باره به مديران فرمودند: رسالت شما خيلي سنگين است. يك مدير بايد درك كند چه رسالت سنگيني دارد، مديريت يك مدرسه را به عهده دارد كه مي تواند ده ها و صدها طلبه متخلق و فاضله بپروراند كه وقتي وارد جامعه شد، فقط به فكر خانه داري و زندگي خود نباشد، وقتي از مدرسه خارج شد انگيزه سراسر وجودش را فراگرفته باشد. آنچه امروز اقتضا مي كند پرورش طلبه پرانگيزه در عرصه فرهنگي است كه در برابر جنگ امروز ايستادگي كند.

موضوعات: اخبار مدارس  لینک ثابت [ 01:46:00 ب.ظ ]

  گزارش در خصوص پذيرش حوزه هاي علميه خواهران   ...

گزارش تبلیغ (هفته اخير) مدرسه علميه زينبيه عليها السلام فارسان در خصوص پذیرش سال تحصیلی 97-96

 1. حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ملک پور بنا به تقاضای مدیر مدرسه زینبیه عليها السلام فارسان، در خطبه های نماز جمعه با اشاره بر زمان پذیرش حوزه علمیه خواهران کلیه خواهران و برداران نماز گزار را نسبت به ضرورت ثبت نام در حوزه علمیه خواهران واقف نمودند. ایشان با اشاره بر اینکه خواهران نیمی از جامعه را تشکیل می دهند و این قشر عظیم مورد حجمه فرهنگی دشمن می باشند پس بسیار ضرورت دارد که بانوان با استعداد و علاقمند به مسائل دینی در حوزه خواهران ورود نموده و پاسخگوی نیازهای قشر عظیم بانوان باشند که در خصوص اطلاعات تکمیلی می توانید به حوزه علمیه خواهران فارسان مراجعه نمایید.

2. خانم صالحی معاون آموزش مدرسه در خصوص اهمیت تبلیغ پذیرش با طلاب مدرسه صحبت نمودند و طلاب را به جذب افراد مستعد تشویق نمودند.

 

3. برگزاري نمایشگاه از عملکرد فعالیت های مدرسه جهت تبلیغ پذیرش سال تحصیلی 97-96 با عنوان عملکرد فعالیت های مدرسه زینبیه عليها السلام در مصلی نماز جمعه شهرستان؛ این نمایشگاه  به مدت حداقل سه هفته در این مکان برگزار می گردد. 

4. تبليغ پذيرش مدرسه علميه زينبيه عليها السلام در كانال هاي خبري شهرها و روستاهاي شهرستان فارسان

موضوعات: اخبار مدارس  لینک ثابت [ 12:00:00 ب.ظ ]

  شام شهادت حضرت صديقه طاهره عليها السلام   ...

آجرك الله ….

 

موضوعات: مـــــــــــــــــادر  لینک ثابت [ 10:36:00 ق.ظ ]


  خانه آخرین مطالب لینک دوستان تماس با ما  

 
 
الامام مهدى عليه السلام : لِيَعمَل كُلُّ امْرِءٍ علَى ما يُقَرَّبُ مِن مَحَبَّتِنا ؛ امام مهدى عليه السلام : هر يك از شما بايد كارى كند كه با آن به محبّت ما نزديك شود .بحار الأنوار ، ج ۵۳ ، ص ۱۷۶ .